Diyaliz Ünitemiz

DiyalizDiyaliz ünitemiz 19 +1 adet Fresenius marka cihaz kapasiteli olup, hemodializ konusunda uzman doktor ve deneyimli diyaliz ekibi ile hizmet vermektedir.

Diyaliz ünitemiz Negatif salon, Hepatit B ve Hepatit C salonlarından oluşmaktadır. Tedavilerimiz aylık rutin biyokimya sonuçları ve fiziki muayenelerinize göre yapılmakta ve uygulanmaktadır.

Sentetik menbfanlı yüksek m2'li dializörler kullanılmakta, set, iğne ve tüm sarf malzemelerin seçiminde kaliteden ödün verilmemektedir.Hastalarımızın sağlığı ve huzuru bizim için önemlidir.

Hastane bünyesinde bulunmamızın verdiği avantajla dilerseniz, sağlığınızı ve tıbbi tedavinizi destekleyici diğer sağlık hizmetlerimizden de (diyaliz hastalarımıza özel imkanlardan) yararlanabilirsiniz.

Diyaliz merkezimizle eviniz arasında ulaşımınız klimalı servis araçlarımızla sağlanmaktadır.Diyaliz seanslarınızda, kişisel kulaklıklı LCD televizyonlarımızda program seyredebilir, uygun yemek ikramlarımızdan faydalanarak zamanınızı sıkılmadan geçirebilirsiniz.Sağlığınız emin ellerde.

yükleniyor..