Özel Çapa Divrik Sağlık İşletmeleri A.Ş.

Vizyon – Misyon

Vizyonumuz

Tercih edilen ve örnek alınan sağlık kurumu olmak için; bilim ve teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak sağlığın her alanında hızlı ve güvenilir hizmet sunmak.

Misyonumuz

Uzman kadrosuyla hastalıklara tanı koymak ve hastalara tedavi hizmeti vererek; güvenilir, kaliteli, hızlı, memnuniyet odaklı, iş gücü verimliliğinin üst düzeye ulaştığı, laboratuvar, görüntüleme ve fizik tedavi ünitelerinde son teknolojiyi kullanan, dinamik yapısı ile değişen hizmet ihtiyaçlarına kolayca uyum sağlayabilen yasa ve mevzuatlar çerçevesinde çalışan örnek sağlık kurumu olmak.

Değerlerimiz

Sağlıklı yaşamanın insan hayatında ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Özel Çapa Hastanesi olarak bireylerin yasam kalitesini ve verimliliğini arttırmak için tüm özverimizle bu doğrultuda çaba harcıyoruz. Kaliteli bir sağlık hizmetinin teknoloji, eğitim, disiplin ve iyi bir organizasyonun yanında merhamet, güler yüz, şefkat ve vicdan gibi manevi değerlerle de yakından alakalı olduğunu biliyoruz ve çalışanlarımızın is hayatlarında bu tavrı benimsemeleri için her anlamda teşvikçi ve takipçiyiz.

Özel Çapa Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu hasta/insan odaklı kalite kriterlerini eksiksiz karşılayabilmek ve böylece sunduğu sağlık hizmetinin kalitesini en üst seviyede muhafaza edebilmek için yoğun çaba harcamaktadır. Bunun neticesini huzurlu ve güvenli ortam, hijyenik mekanlar ve yüksek hasta memnuniyeti olarak almaktayız. Hastane çalışanları olarak bu hizmeti size sağlarken yukarıda dile getirdiğimiz kalite standartlarından, insani değerlerimizden ve haklardan (hem hasta hem çalışan hakları) ödün vermeden tüm içtenliğimizle görevimizi yerine getirmenin hazzını yaşıyoruz.

Hastanemizin, size hak ettiğiniz hizmetin ve samimiyetin en iyisini sunmaya devam edeceğinden, bu yolda her türlü çabayı ve fedakârlığı ortaya koyacağından emin olunuz.

Sağlık, huzur ve mutluluk dileklerimle….

Hedeflerimiz

Sağlık hizmetinin kalitesini arttırmak, en son bilgi ve teknolojiyi merkezimizde kullanmak için sürekli yenilikleri takip etmek, Özel Çapa Hastanesi’nde verdiğimiz eğitim programlarıyla yenilikleri takip edip, sağlık alanındaki tüm yeniliklerden çalışanlarımızın bilgi edinmelerini sağlamaktır. Hizmet kalitemizi arttırmak için çalışan memnuniyeti ve hasta memnuniyeti anketleri düzenleyerek gerekli ölçüm ve değerlendirmeler ışığında sürekli iyileştirmeler yapmak Özel Çapa Hastanesi kalite politika ve hedefleridir.