Özel Çapa Divrik Sağlık İşletmeleri A.Ş.
Ailemize Katılın

Hemen onlarca açık pozisyonumuzdan birine başvurarak ailemize katılın!

Sıkça Sorulan Sorular

İşe başvurmadan önce bize sıkça sorulan soruları sizin için derledik. İş başvurunuzdan önce aşağıdaki soruları inceleyerek aklınıza takılan konulara yanıt bulabilirsiniz.

Kurumumuzda “hasta memnuniyeti” odaklı bir çalışma sistemi ile hizmet verilmektedir.

Bu nedenle kendisini, takımını ve şirketini geliştirecek, eğitim düzeyi yüksek, empati kurabilen, yeniliklere açık, enerjik ve işini geliştirme potansiyeli bulunan, takım çalışmasında başarılı kişileri kazandırmayı ve bu kişileri sürekli eğitim programları, etkin performans yönetimi, kariyer planlama ve ödüllendirme sistemleri ile geliştirmeyi hedefliyoruz.

Kurumumuzda bilgi, beceri ve kaliteli hizmet düzeyini arttırmak amacıyla mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri verilmekte, ön oryantasyon, bölüm içi oryantasyon ve genel oryantasyon programları düzenlenmektedir. Böylelikle kurum kültürünü özümsemiş olmaktadırlar.

Özel Çapa Hastanesinde çalışanlarımız işini ve birbirini sever, sorumluluğu da sonuna dek paylaşır.

Bu linke tıklayarak Yenibiris.com üzerinden,

Özgeçmişinizi ik@capahastanesi.com adresine Tuğba KARAOSMANOĞLU’ na ön yazınız ile göndererek başvurabilirsiniz.

Şahsen kurumumuz İnsan Kaynaklarına departmanına gelerek form doldurabilirsiniz.

 

Başvurularınız İnsan Kaynakları ve İlgili Birim Müdürlükleri tarafından değerlendirilmekte, açık pozisyonun gerektirdiği özelliklere sahip olan adaylarımız mülakat yapmak üzere kuruma davet edilmektedirler. İnsan Kaynakları ekibi tarafından gerçekleştirilen mülakatta adayın ve kurumun beklentilerinin örtüşmesi halinde adaylarımız ilgili bölüm müdürleri ile görüştürülmektedirler. Söz konusu görüşme ve değerlendirmelerde olumlu olan adaylarımız Özel Çapa Hastanesi ailesine katılmak üzere davet edilirler.

Güncel İş İlanlarımız